Готель біля аеропорту Жуляни та ЖД вокзалу

 Наш готель  знаходиться 7 км від аеропорту Жуляни, 2 км від автовокзалу та 6 км від ЖД вокзалу, дорога на автомобілі займе до 10 хвилин. Водій зустріне Вас з карткою біля зони прильоту чи вагону. 

Якщо Вам необхідно залишити машину на час Вашого перебування за кордоном ми пропонуємо паркінг. 

До 30 квітня 2019 ми пропонуємо безкоштовний трансфер до готелю. Для отримання безкоштовної послуги замовте номер через сайт готелю або по телефону та вкажіть код I love Kyiv при замовленні трансферу. Послуга акційна та не діє з іншими акціями.

Для бронювання номеру та замовлення трансферу телефонуйте +38 0503807756 (viber), пишіть info@oselya.in.ua або резервуйте через форму на сайті. 

  

Розташування нашого готелю зручне для прильоту в аеропорт Жуляни та прибуття на залізничний вокзал. Готель знаходиться поблизу, проте Вам не буде чутно гулу літаків чи стукіт потягів. Аеропорт Жуляни - аеропорт в місті, котрим найчастіше користуються бюджетні авіакомпанії, тому обираючи готель поблизу Жулян Ви можете зекономити не лише на трансфері, але й на перельоті. Ми також пропонуємо безкоштовний трансфер від готелю до музею аеропорту Жуляни (музей авіації), де Ви можете погуляти великою територією, на котрій зібрані літаки різних епох. 

готель біля аеропорту Жуляни Київ, готель біля аеропорту ЖД вокзалу, зняти номер Жуляни, готель Жуляни, готель залізничний вокзал, готель ЖД вокзал, готель аеропорт Київб забронювати номер на кілька годин чи на пів доби готель  для оренди жуляни