Готель з територією для Вашої події: весілля, корпоративу чи приватного свята

Варіант 1: НАПЕРЕДОДНІ ВЕСІЛЛЯ

Як день зустрінеш, так його і проведеш - Тиша, Спокій та Хороший Сон напередодні весілля запорука Прекрасного Ранку Нареченої. Окрім того у вас будуть прекрасні фото та чудовий настрій як у нашої нареченої Валерії.

Якщо Вам потрібен лише номер для шлюбної ночі зверніть увагу на «Танок медової бджілки» та «Небо на хмарах». Ми прикрашаємо номер свічками (діодними), даруємо вино і пропонуємо пізній сніданок і пізній виїзд.

 Зробіть подарунок для молодят - замовте номер в готелі або подаруйте Сертифікат готелю.

  

 

Варіант 3: ПРИВАТНА ПОДІЯ  
Ви можете орендувати сад або сад з готелем  

Оренда готелю (7 номерів при умові проживання 13 осіб) - 18 530 грн/доба (з 14:00 до 12:00). Вартість проживання додаткової людини в номері - 250 грн.

Вартість сніданку - 150 грн/люд

 Оренда території для проведення заходу:

- до 30 гостей - 1500 грн/година

- більше 30 гостей - 2000 грн/год

Знижка після 4 годин оренди території обговорюється індивідуально 

Оренда шатра з столами - від 2500 грн/доба

 При замовлені кейтерінгу чи самостійному приготуванні страв оренда додаткового приміщення:

-до 4 годин: 450 грн/год

-більше 4 годин: 400 грн/год 

 

При використанні електроенергії для приготування їжі, підігріву тарілок та приготуванні напоїв - 1000 грн

 

 

Варіант 4: ВЕСІЛЛЯ  

 Ми знаємо який день найважливіший у житті. Саме тому ми пропонуємо перекласти всі турботи з організації весілля на нас. Ми зробимо Ваше свято особливим та наповнимо його речами, які Ви любите. Ви зможете повністю віддатись найважливішому дню у житті і не турбуватись про деталі.

Якщо Ви вже визначились з організаторами весілля чи вирішили все зробити самостійно - можете скористатись ціновою пропозицією для оранізації приватного свята. 

 

  Ми будемо раді зустрітися з Вами в «Оселі»,  щоб все показати, все розповісти і просто поговорити про Ваше весілля. Ми обожнюємо радісні події +38 044 258 82 81 або info@oselya.in.ua

Виїзна церемонія весілля - це вже не розкіш, це просто необхідність. Саме такий формат дозволяє зробити весілля унікальним, неповторним, казковим і таким, яким Ви його собі уявляєте. Виїзна церемонія на природі - запорука гарного настрою, відчуття свята і веселощів. Організацію весілля Ви можете довірити професіоналам або зробити все самостійно. Якщо Ви отримуєте від планування весілля задоволення - чому б і ні. Одруження поза РАГСом - це унікальний декор і відсутність чужих правил. Дозвольте собі зробити Ваше весілля особливим.