Про готель Оселя

Сьоме покоління нашої сім'ї живе у цій тихій та зеленій частині Києва. Ми завжди радо вітали гостей і продовжуємо цю традицію завдяки готелю, що збудували 5 років тому. Кожен номер в готелі продуманий до деталей, ми наповнили їх книгами, домашніми спогадами та речами привезеними з подорожей. Ви вдихнете любов, котра тримає нас у цьому місці і є частиною нашої сім’ї вже 200 років.  

Ми знаходимось за 6.9 км до головної вулиці столиці – Хрещатик, проте у Вас складеться враження, що Ви за містом, де природа ділиться найкращим. У нас є сад, в котрому у теплий період ми сервіруємо сніданки та 7 кімнат, які ми створили абсолютно різними. Ми самі вирощуємо овочі та фрукти, а також закупляємо більшість продуктів у локальних фермерів. Ви можете скористатись велосипедами готелю та дослідити місто чи найближчі парки, зранку здійснити ранкову пробіжку біля озер неподалік чи зайнятись йогою чи медитацією у саду. Наш готель ідеальний для романтичних побачень, сімейного відпочинку, та тих, хто хоче побачити Київ не туристичний.  

Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо оренду конференц-залу площею 60 метрів кв. 

Ми відкриваємо для Вас двері «Оселі» та гостинно запрошуємо. До зустрічі!

 

Оселя - древнє українське слово, що означає житловий будинок разом із двором, господарськими будівлями i городом; дворище, садиба. 

 

  

   
   
   
   
   
   
   

 Більше фото на наших сторінках