Послуги

Екскурсії
 У Києві, і в Україні в цілому, є що подивитися. І це не тільки церкви і музеї. Ми зможемо поділитися з Вами секретами і місцями, які знають тільки місцеві жителі і їх просто необхідно побачити!
 
Бронювання і замовлення
Ми будемо раді порадити Вам кращі місця в Києві, а також зарезервувати для Вас столик або квитки.
 
Таксі
Для того, щоб ми викликали Вам таксі, повідомте нам адресу куди Ви плануєте їхати мінімум за 15 хв. до бажаного часу виїзду. Якщо Ви в місті і Вам необхідно таксі за розумну ціну, зателефонуйте або надішліть СМС на номер +38 050 3807756. Ми викличемо машину і повідомимо по СМС її номер і марку.
 
Послуги пральні
Окрім прання і прасування ми можемо забезпечити дрібний ремонт Ваших речей.
 
Інтернет
Можна користуватися в номерах, холі, лобі і в саду. Власне. доступний всюди :) І безкоштовний ..
 
Паркінг
Місце для паркування. У нас безкоштовна огороджена автостоянка, а також гараж. Для Вашого авто завжди знайдеться місце.
 
Трансфер
Ми можемо зустріти Вас на авто -, ЖД - вокзалі, в аеропорту «Бориспіль» і «Жуляни». На картці буде вказано Ваше ім'я і Ви зможете швидко і зручно дістатися до готелю.
 
Друк і копіювання
У нас Ви можете роздрукувати, скопіювати або відсканувати документи.
 
Бронювання авіа та залізничних квитків
 В Україні система бронювання квитків, особливо залізничних, дуже непроста. Ми радо Вам розповімо як це зробити, а при необхідності забронюємо квитки швидко і безкоштовно :)
 
Зберігання багажу
Якщо Ваш потяг чи літак ввечері, Ви можете залишити Ваш багаж в готелі і насолодитися містом. Ми можемо підвезти Вам багаж в потрібне місце, щоб Ви не поверталися за ним в готель. Про це з нами краще домовитися напередодні.
 
Сувеніри
Дуже хороша ідея привезти з собою з нового міста щось на пам'ять. І ми всіляко її підтримуємо. Якщо Ви не знайдете щось симпатичне для себе у нас, ми будемо раді порадити найкращі місця з найкращими сувенірами.
 
Велосипеди
Київ - прекрасне місто для прогулянок на велосипеді, і ми знаємо красиві місця куди можна поїхати крутячи педалі і чудово провести час. Підвищує настрій, зміцнює здоров'я і підвищує апетит.