ЦЕРЕМОНІЯ ОДРУЖЕННЯ

Місце весільної церемонії – це настрій та ритм найважливішого дня у Вашому житті. Заплющіть очі, уявіть який він, а ми надамо вам найкращу локацію, де можна втілити все заплановане.  Знайомтеся з нашими локаціями та обирайте ту, що найбільше вам підходить. 
 

САД ДЛЯ ВЕСІЛЬНОЇ ЦЕРЕМОНІЇ

на 10-40 персон
Наш сад наповнений зеленню та квітами. В ньому поєднані листяні та хвойні дерева, у водоймі плавають рибки, розміщені садові гойдалки та зони для відпочинку. Стільці ми розміщуємо на газоні. Ви можете встановити весільну арку або скористатись кованою альтанкою, що знаходиться в центрі саду. Також давній розлогий горіх є гарним місцем для промовлення весільної обіцянки та побажань -  все обов’язково збувається. Сад – це найкращій фон для вашої церемонії, а якщо святкуєте у вечірньому форматі – то обов’язково з гірляндами вогнів. В саду можна встановити шатер для банкету або влаштувати бенкет чи фуршет просто неба. 
 
Вартість: 
Оренда саду: 2000 грн / година
Стільці та столи надаються безкоштовно при оренді від 4 годин. 
Шатер: до 40 осіб – від 5 500 грн/доба 
Тераса для банкету (альтернатива шатру + мангальна зона) - 6 000 грн. Крита площадка, що прикрашена гірляндами вогнів.
 

ЗАЛ ДЛЯ ВЕСІЛЬНОЇ ЦЕРЕМОНІЇ 

на 10-40 персон
Якщо ви не упевнені, що на Ваше весілля буде гарна погода ми пропонуємо запланувати всі події в готелі. Для цього у нас є зал зі зручним виходом в сад. В ньому можна провести церемонію одруження та фуршет до 40 осіб. Або ж одразу влаштувати бенкет з розсадкою гостей до 40 осіб. 
 
Вартість: 
Оренда залу:
- 8 000 грн  
Включає столи, скатертини, стільці, екран та проектор. 
Доступ в сад вільний для гостей Вашого свята. Весільний декор обговорюється індивідуально.
 
Бенкет не є обовязковою умовою бронювання, Ви можете замовити власний кейтерінг та принести свій алкоголь. Також, ви можете скористатись послугами кейтерінгової компанії А-ПЛЮС, приклад меню та контакти Ви можете переглянути тут. 
 
Оренда готелю (7 номерів за умови проживання 13 осіб) - 16 500 грн / доба (з 14:00 до 12:00). Вартість проживання додаткової людини в номері - 250 грн. Сніданок - 165 грн / чол
 

MIX 

Тільки Ви вирішуєте яким буде Ваш весільний день. Ви можете провести церемонію в саду та запросити гостей в бенкетний зал, влаштувати танці на терасі, зняти всі номери, або тільки номер для себе, провести ранок нареченої чи першу шлюбну ніч. 
 
Ми радо зустрінемось з Вами, щоб обговорити Ваші побажання. Будь ласка зв’яжіться з нами, щоб забронювати час зустрічі або телефонуйте для додаткової інформації +38 050 380 77 56 Viber, WhatsApp, Telegram