Наша команда

Вікторія - оптиміст світового маштабу, котра вміє знайти плюси у всьому. Обожнює Київ, особливо гуляти Подолом чи пити там каву з доброю книжкою. Переконана, що маленькі досягнення набагато важливіші ніж великі, але тим не менше на танцювальній олімпіаді України завоювала  перше місце. Вікторію надихають фантастичні романи та сучасна музика.  Вважає, що найкращий відпочинок - це відпочинок в горах. Свіже повітря, неземні краєвиди, та найкращі друзі поряд.
Настя обожнює подорожувати та мріє відвідати усі країни світу. В найближчому плані -  полярне сяйво в Арктиці. Любить цікавих і розумних людей, які випромінюють натхнення. Перечитує Бруно Ферреро, грає на скрипці та обожнює танцювати. Настя вірить, що можливо все і вона  сама творить як себе, так і своє майбутнє.
Дмитро, Оксана та Олександр  – це ми :)
Юрій та Людмила – наші батьки у котрих і народилась ідея створити готель. Якби не надзвичайно вимогливе ставлення до якості, готель був би закінчений на п’ять років раніше. Дуже багато речей вони зробили своїми руками і дуже багато деталей появились у наслідок сімейних дискусій. І воно того вартувало.